+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Studio Light, kolekce JMA (20 ks) – nápisy na přání

Gelová razítka Studio Light, kolekce JMA (20 ks) – nápisy na přání_1
Novinka
Gelová razítka Studio Light, kolekce JMA (20 ks) – nápisy na přání_1
Gelová razítka Studio Light, kolekce JMA (20 ks) – nápisy na přání_2
Gelová razítka Studio Light, kolekce JMA (20 ks) – nápisy na přání_3
Sada gelových razítek s anglickými nápisy vhodnými k umístění na přáníčka pro různé příležitosti. Rozměr archu 10,5 x 21 cm. 20 ks.Celý popis
210 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódJMA-ES-STAMP340VýrobceStudio Light B.V.EAN8713943138939

Gelová razítka s motivy anglických nápisů, které se obzvlášť hodí k umístění na přání pro různé slavnostní příležitosti – popřejete s nimi svým blízkým třeba vše nejlepší k narozeninám, potěšíte je inspirativním citátem či jim jednoduše připomenete, že na ně myslíte.

Balení obsahuje 20 razítek o délkách 8,5 až 3,4 cm.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

  • Razítko sejměte z podložky,
  • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
  • potupujte razítkovací barvou,
  • tiskněte jako s klasickým razítkem,
  • po práci omyjte razítko i blok,
  • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

 

Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. S narazítkovaným podkladem můžete téměř ihned pokračovat v další kreativní práci. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.

Naše tipy, kde razítko využít:

  • Na mixed media projekty – razítkujte „ledabyle, nedokonale“ na barevné podklady černým inkoustem, např. na akvarelový podklad a motiv pak ještě dokreslete nebo nalepte zajímavý obrázek.
  • K dodekorování stránek Bullet Journalu – díky natištěným motivačním citátům Váš BUJO získá na originalitě.
  • Na drobných papírových projektech, jako jsou přáníčka nebo krabičky, otiskněte motiv černě nebo barevně po celé ploše a pak ještě dozdobte.
  • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
BrandJenines Mindful Art Collection
KolekceEssentials
Počet razítek20 kusů
Typ balenísada
Typ razítkasilikonové
VýrobceStudio Light B.V.