+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

*Gelová razítka Aladine Stampo CLEAR, 15 ks - Luční kytky

Gelová razítka Stampo CLEAR - Luční kytky 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - Luční kytky 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 2
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 3
Gelová razítka Stampo CLEAR - Luční kytky - inspirace 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - Luční kytky 3
Průhledná silikonová razítka s motivy lučních kytiček. V sadě je 15 ks, rozměr platíčka 12,5 x 15 cm. Celý popis
210 Kč s DPH
Na dotaz
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód04228VýrobceAladineEAN3660016042288

Razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. Tato sada obsahuje razítka s oblíbenými motivy lučních kytek s vázami, které lze využít na nejrůznějších tvořivých projektech.

Na platíčku je 15 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • razítko sejměte z podložky
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
 • potupujte razítkovací barvou 
 • tiskněte jako s klasickým razítkem
 • po práci omyjte razítko i blok
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Univerzální motivy najdou perfektní využití na papírových projektech – dárkové tašky nebo krabičky, přáníčka, pozvánky, obálky na peníze, obaly na sešity, záložky do knížek apod.
 • K dozdobení stránek nejen v albech i scrapbookových stránkách.
 • Motivy kytiček ve váze se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Zkuste je narazítkovat na některou úvodní stránku měsíce. K razítkům doporučujeme na papír černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Pokud budete chtít použít klasickou textilní barvu a razítko natupovat, použijte jednodušší motivy bez drobných detailů. Textilní barvu nenechte na razítku zaschnout a po práci ho ihned umyjte.
 • Kvalitní hlubokou strukturu můžete využít i při obtiscích do keramiky, slaného těsta nebo modelovacích hmot a vytvořit tak pěkný drobný dárek - třeba malou mističku na odkládání šperků pro kamarádku.
 • V neposlední řadě lze použít i k výrobě dekorací za pomoci akrylových barev, např. originální truhlíky nebo květinové mísy. Tady ovšem platí zásada, aby se razítko od barvy umylo ihned po použití, protože hutná barva by na něm zaschla a znehodnotila by ho.  
   

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Popis
Vlastnosti
Materiálsilikon
Počet razítek15 kusů
Typ balenísada
Velikost archu12,5 x 15 cm
VýrobceAladine