+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Aladine Stampo CLEAR, 16 ks - Lesní zvířátka

Gelová razítka Stampo CLEAR - Lesní zvířátka 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - Lesní zvířátka 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 2
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 3
Gelová razítka Stampo CLEAR - Lesní zvířátka 3
Průhledná silikonová razítka s motivy zvířátek z lesa a lesních plodů. V sadě je 16 ks, rozměr platíčka 12,5 x 15 cm. Celý popis
210 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód04206VýrobceAladineEAN3660016042066

Razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. Tato sada obsahuje razítka s veselými motivy lesních zvířátek, které jistě originálně využijete na vašich projektech.

Na platíčku je 16 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • razítko sejměte z podložky
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
 • potupujte razítkovací barvou 
 • tiskněte jako s klasickým razítkem
 • po práci omyjte razítko i blok
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Razítka natiskněte na papírové projekty nejen k slavnostním příležitostem – dárkové tašky nebo krabičky, obaly na knihy, přáníčka, pozvánky, vlastní balicí papír, záložky do knížek apod.
 • K dozdobení stránek ve vzpomínkových knihách a zážitkových denících, konkrétně třeba z výletů do přírody.
 • Motivy zvířátek a lesních plodů se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu, zkuste jimi nazdobit některé podzimní stránky. K razítkům doporučujeme na papír černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Pokud budete chtít použít klasickou textilní barvu a razítko natupovat, použijte jednodušší motivy bez drobných detailů. Textilní barvu nenechte na razítku zaschnout a po práci ho ihned umyjte.
 • Kvalitní hlubokou strukturu můžete využít i při obtiscích do keramiky, slaného těsta nebo modelovacích hmot a vyrobit si tak zápichy do podzimních truhlíků.
 • V neposlední řadě lze použít i k výrobě dekorací pomocí akrylových barev, např. porazítkovat dřevěné šperkovničky, namalovat obraz a dozdobit ho razítky, ozdobit květináče nebo truhlíky  apod.. Tady ovšem platí zásada, aby se razítko od barvy umylo ihned po použití, protože hutná barva by na něm zaschla a znehodnotila by ho.  
   

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Popis
Vlastnosti
Počet razítek16 kusů
Typ balenísada
Velikost archu12,5 x 15 cm
VýrobceAladine
Typ razítkasilikonové