+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Aladine Stampo CLEAR, 8 ks - Na pláži

Gelová razítka Stampo CLEAR - Na pláži 1
Akce
Výprodej
Gelová razítka Stampo CLEAR - Na pláži 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 2
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 3
Gelová razítka Stampo CLEAR - Na pláži 3
Průhledná silikonová razítka s plážovými motivy. Rozměr archu je 7,4 x 10,3 cm.Celý popis
120 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód04393VýrobceAladineEAN3660016043933

Razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. Tato sada obsahuje razítka s letními motivy z pláže,  které jsou skvělé k použití do vzpomínkových alb a na letní tvoření. 

Na platíčku je 8 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • razítko sejměte z podložky
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
 • potupujte razítkovací barvou 
 • tiskněte jako s klasickým razítkem
 • po práci omyjte razítko i blok
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Papírové projekty na letní párty– pozvánky, zápichy, dárkové tašky nebo krabičky, přáníčka, jednorázové papírové prostírky apod.
 • Celoroční papírové projekty - záložky do knížek, blahopřání, obaly na sešity aj.
 • K dozdobení stránek nejen v cestovních denících z dovolené u moře, ale také v rodinných albech a zážitkových denících.
 • Motivy z pláže se budou vyjímat i na stránkách diáře nebo Bullet Journalu. Zkuste jimi nazdobit letní  prázdninové stránky anebo bucket list na dovolenou u moře. K razítkům doporučujeme na papír černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Pokud budete chtít použít klasickou textilní barvu a razítko natupovat, použijte jednodušší motivy bez drobných detailů. Textilní barvu nenechte na razítku zaschnout a po práci ho ihned umyjte.
 • Kvalitní hlubokou strukturu můžete využít i při obtiscích do keramiky, slaného těsta nebo modelovacích hmot.
 • V neposlední řadě lze použít i k výrobě dekorací za pomoci akrylových barev, např. dekorace na letní terase - květináče, truhlíky, zápichy. Tady ovšem platí zásada, aby se razítko od barvy umylo ihned po použití, protože hutná barva by na něm zaschla a znehodnotila by ho.  
   

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Popis
Vlastnosti
Materiálsilikon
Počet razítek8 kusů
Typ balenísada
Velikost archu10,3 x 7,4 cm
VýrobceAladine