+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Aladine Stampo CLEAR - Mandala kulatá

Gelová razítka Stampo CLEAR - Mandala kulatá 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - Mandala kulatá 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 2
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 3
Gelová razítka Stampo CLEAR - Mandala kulatá 3
Průhledné silikonové razítko s motivem mandaly. Rozměr razítka je 6,5 x 6,5 cm a rozměr archu 7,4 x 10,3 cm.Celý popis
120 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód04386VýrobceAladineEAN3660016043865

Razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv tvoření a kreativitě. Perfektní při zdobení nejrůznějších projektů bude samostatné razítko mandaly, která je jednou z nejoblíbenějších motivů.

Na platíčku je 1 razítko.

Gelové razítko jsou vyrobené z kvalitního čirého silikonu. Jeho největší výhodou je jeho průhlednost, proto se i snadno aplikuje, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používá se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak „vlastní“ razítko.


Jak se gelové razítko používá:

 • razítko sejměte z podložky
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
 • potupujte razítkovací barvou 
 • tiskněte jako s klasickým razítkem
 • po práci omyjte razítko i blok
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu

Naše tipy, jak razítko kreativně využít:

 • Papírové projekty – pozvánky, zápichy, dárkové tašky nebo krabičky, přáníčka, záložky do knížek, obaly na sešity, vlaječky na oslavy apod.
 • K dozdobení stránek nejen v rodinných albech a zážitkových zápisnících.
 • Motiv s mandalou se bude vyjímat i na stránkách Bullet Journalu. Zkuste si nazdobit některé stránky motivy s mandalou a porazítkovat tímto tématem jeden celý měsíc v diáři. K razítkům doporučujeme na papír černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Pokud budete chtít použít klasickou textilní barvu a razítko natupovat, použijte jednodušší motivy bez drobných detailů. Textilní barvu nenechte na razítku zaschnout a po práci ho ihned umyjte.
 • Kvalitní hlubokou strukturu můžete využít i při obtiscích do keramiky, slaného těsta nebo modelovacích hmot.
 • V neposlední řadě lze použít i k výrobě dekorací za pomoci akrylových barev, např. natupovaná mandala na starší skříňce k jejímu "oživení". Tady ovšem platí zásada, aby se razítko od barvy umylo ihned po použití, protože hutná barva by na něm zaschla a znehodnotila by ho.  
   

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Popis
Vlastnosti
Materiálsilikon
Typ baleníkus
Velikost archu10,3 x 7,4 cm
Velikost razítka6,5 x 6,5 cm
VýrobceAladine