+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

*Gelová razítka Aladine Stampo CLEAR, 12 ks - Lamy

Gelová razítka Stampo CLEAR - Lamy 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - Lamy 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 2
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 3
Gelová razítka Stampo CLEAR - Lamy - inspirace
Gelová razítka Stampo CLEAR - Lamy 3
Průhledná silikonová razítka s motivy lam a ornamentů. V sadě je 12 ks, rozměr platíčka 12,5 x 15 cm. Celý popis
199 Kč s DPH
Na dotaz
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 690 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód04229VýrobceAladineEAN3660016042295

Razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. Tato sada obsahuje razítka s motivy lam, zajímavých bordur i ornamentů, které se budou líbit dospělákům i dětem.

Na platíčku je 12 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • razítko sejměte z podložky
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
 • potupujte razítkovací barvou 
 • tiskněte jako s klasickým razítkem
 • po práci omyjte razítko i blok
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Nejen s dětmi můžete razítkovat na papírové projekty – záložky do knížek, obaly na sešity nebo knihy, přáníčka, zdobení předních stran různých zápisníků apod.
 • K dozdobení stránek nejen v albech a zážitkových denících.
 • Lamy se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Zkuste jimi nazdobit některé stránky a použít lamy jako hlavní motiv celého jednoho měsíce. K razítkům doporučujeme na papír černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Pokud budete chtít použít klasickou textilní barvu a razítko natupovat, použijte jednodušší motivy bez drobných detailů. Textilní barvu nenechte na razítku zaschnout a po práci ho ihned umyjte.
 • Kvalitní hlubokou strukturu můžete využít i při obtiscích do keramiky, slaného těsta nebo modelovacích hmot.
 • V neposlední řadě lze použít i k výrobě dekorací za pomoci akrylových barev, např. lze otisky ozdobit dětský pokojíček. Tady ovšem platí zásada, aby se razítko od barvy umylo ihned po použití, protože hutná barva by na něm zaschla a znehodnotila by ho.  
   

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Popis
Vlastnosti
Materiálsilikon
Počet razítek12 kusů
Typ balenísada
Velikost archu12,5 x 15 cm
VýrobceAladine