+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Studio Light "Grunge", 10 ks - Motýl a dekorace

Gelové razítko Studio Light Elements butterfly Grunge Collection
Gelové razítko Studio Light Elements butterfly Grunge Collection
Gelové razítko Studio Light Elements butterfly Grunge Collection (1)
Sada průhledných silikonových razítek na nejrůznější papírové i jiné projekty. Rozměr archu 21 x 14,8 cm, 10 ks v balení.Celý popis
239 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-GR-STAMP207VýrobceStudio LightEAN8713943133002

K nejoblíbenějším kreativním technikám patří razítkování. Motivy můžete razítkovat na podklad a vytvářet tak zajímavá pozadí anebo s nimi můžete natisknout hlavní motiv na projektu. Ať už razítka využijete jakkoli, pod rukama vám budou vznikat úžasná umělecká díla. Pojďte si užít kreativní relax právě s razítky!

V sadě najdete zajímavé a všestranně použitelné motivy, celkem 10 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem.

Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkovaný motiv můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Motýl je univerzálním motivem k všestrannému využití. Můžete tak vlastnoručně vyrobit přání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz nebo můžete vyrobit malé drobnosti pro radost – záložku do knížky, krabičku na čokoládu či kapsičku na čaj. Skvěle s nimi ozdobíte i dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech a zážitkových denících při tvorbě koláží z fotek.
 • Motivy motýlů se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Bude se skvěle hodit ke stránce s ročním přehledem nebo se bude parádně vyjímat i na některé úvodní stránce měsíce.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko nebo tašku natisknout motýly. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Balenísada
DesignérStudio Light
KolekceGrunge Collection
Počet v balení10 ks
Typ razítkasilikonové
VýrobceStudio Light