+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Aladine Stampo CLEAR, 10 ks - Džungle

Gelová razítka Stampo CLEAR - Džungle 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - Džungle 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - Džungle - použití 2
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 3
Gelová razítka Stampo CLEAR - Džungle - inpirace 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - Džungle - inspirace 2
Gelová razítka Stampo CLEAR - Džungle - inspirace 3
Gelová razítka Stampo CLEAR - Džungle - inspirace 4
Gelová razítka Stampo CLEAR - Džungle 3
Průhledná silikonová razítka s motivy papoušků, tropických listů a květin. V sadě je 10 ks, rozměr platíčka 12,5 x 15 cm. Celý popis
210 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód04224VýrobceAladineEAN3660016042240

Razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. Tato sada obsahuje razítka s oblíbenými motivy z džungle - papoušky a tropickými rostlinami, které lze využít na nejrůznějších projektech.

Na platíčku je 10 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • razítko sejměte z podložky
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
 • potupujte razítkovací barvou 
 • tiskněte jako s klasickým razítkem
 • po práci omyjte razítko i blok
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Razítka natiskněte na papírové projekty – dárkové tašky nebo krabičky, přáníčka, pozvánky, obálky na peníze, obaly na sešity, záložky do knížek apod.
 • K dozdobení stránek nejen v cestovních denících, albech nebo vzpomínkových knihách.
 • Motivy papoušků i tropických rostlin se budou vyjímat i na stránkách diáře nebo Bullet Journalu. Zkuste jimi nazdobit letní stránky včetně úvodní  o prázdninách. K razítkům doporučujeme na papír černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Pokud budete chtít použít klasickou textilní barvu a razítko natupovat, použijte jednodušší motivy bez drobných detailů. Textilní barvu nenechte na razítku zaschnout a po práci ho ihned umyjte.
 • Kvalitní hlubokou strukturu můžete využít i při obtiscích do keramiky, slaného těsta nebo modelovacích hmot.
 • V neposlední řadě lze použít i k výrobě dekorací za pomoci akrylových barev, např. zdobené rámečky na fotky, letní truhlíky a květináče, koláž na letním venkovním stolku apod.. Tady ovšem platí zásada, aby se razítko od barvy umylo ihned po použití, protože hutná barva by na něm zaschla a znehodnotila by ho.  
   

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Popis
Vlastnosti
Počet razítek10 kusů
Typ balenísada
Typ razítkasilikonové
Velikost archu12,5 x 15 cm
VýrobceAladine