+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Studio Light "Bold & Bright", 7 ks - Romantické květiny

Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM (7 ks) – romantické květiny
Akce
Doprodej
Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM (7 ks) – romantické květiny
Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM (7 ks) – romantické květiny (01)
Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM (7 ks) – romantické květiny (02)
Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM "Romantic florals" - romantické květiny (03)
Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM (7 ks) – romantické květiny (04)
Gelová razítka Studio Light, kolekce ABM (7 ks) – romantické květiny (05)
Sada průhledných gelových razítek s motivy romantických květin. Sada obsahuje 7 ks razítek. Velikost celého platíčka je 10 x 24 cm.Celý popis
na dotaz
???
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódABM-BB-STAMP124VýrobceStudio LightEAN8713943129654

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Silikonová razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete překrásné motivy romantických kytiček od umělkyně Marlene Meier-van Niekerk, jejíž tvorba je odvážná a barevná. Zajisté její květiny originálně využijete na svých projektech.

Balení obsahuje 7 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.

Jak se gelová razítka používají:

 • razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.

 • Motivy kytiček jsou univerzálním motivem k všestrannému využití. Můžete tak vlastnoručně vyrobit blahopřání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz nebo můžete vyrobit malé drobnosti pro radost – záložku do knížky, krabičku na čokoládu či kapsičku na čaj. Skvěle s nimi ozdobíte i dárkové tašky nebo krabičky.

 • K dozdobení stránek ve vašich albech a zážitkových denících při tvorbě koláží s fotkami.

 • Motivy kytek se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Motiv je celoroční, proto se bude skvěle hodit ke stránce s ročním přehledem nebo se bude parádně vyjímat na úvodní stránce některého z jarních nebo letních měsíců.

 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout obrázky s kytičkami. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

 

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Velikost archu: 10 x 24 cm

Popis
Vlastnosti
VýrobceStudio Light