+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dřevěný polotovar k dekoraci, 15 cm - korunka

Dřevěný polotovar k dekoraci, 15 cm - korunka
Dřevěný výřez ve tvaru princeznovské koruny. Využijete při tvoření a k dekorování. Vyrobeno z vláken zbytkového dřeva, bez povrchové úpravy. Rozměr 15 x 12 cm, tloušťka 6 mm. 1 kus.Celý popis
36 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódG1379VýrobceAladineEAN3700740713792
Polotovar pro vaše tvoření a výrobu bytových dekorací. Výřez lze použít k výzdobě interiéru v přírodní podobě anebo ho můžete předtím ještě dozdobit či nabarvit.

K výrobě výřezu se používá zbytkové dřevo, která se drtí na jemná vlákna, je to tedy materiál čistě přírodní a ekologický. Přírodní odstín bez povrchové úpravy, nelakováno, nebroušeno.

Motiv princeznovké koruny, rozměr 15 x 12 cm, tloušťka 6 mm, 1 kus.

Dřevěný výřez lze zasadit do stojánku a jednoduše postavit do prostoru.

Příklady kreativního dekorování:

  • Zdobit pastami přes šablony – motiv ze šablony jednoduše přenesete na dřevěný výřez, a to pastami, které jsou buď základní anebo s efektem – betonové, krakelovací, glitrové, metalické atd. Povrch bude plastický.

  • Tečkování – dřevěný výřez nazdobíte perličkami pomocí tekutých perel anebo puntíky, které se vám zaručeně povedou namalovat akrylovými fixy či barvičkami.

  • Razítkování - na nabarvený podklad můžete otisknout nejrůznější vzory a motivy z naší široké nabídky razítek.
  • Vyrobte si koláž – namalujte obrázek na malířské plátno a některý z motivů nahraďte dřevěným výřezem.

  • Technika zlacení – zlatého efektu dosáhnete nanesením fólie nebo tenoučkých plátků. Nazdobte takto třeba okraje výřezu.

  • Gelli Plate - zkuste techniku speciální grafiky, kdy malujete na hladkou podložku a náskledně otisknete na dřevěný výřez. Pod rukama vám budou vznikat neuvěřitelné obrazce a vzory.

Popis
Vlastnosti
Rozměr16 x 10 cm
Materiáldřevo
Typ baleníkus
VýrobceAladine