+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dřevěný polotovar k dekoraci, 12 x16 cm - ještěrka

Dřevěný polotovar k dekoraci, 12 x16 cm - ještěrka
Dřevěný výřez ve tvaru gekona. Využijete při tvoření a k dekorování. Vyrobeno z vláken zbytkového dřeva, bez povrchové úpravy. Rozměr 12 x 16 cm, tloušťka 6 mm. 1 kus.Celý popis
36 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódG461VýrobceAladineEAN3760045904615
Polotovar pro vaše tvoření a výrobu bytových dekorací. Výřez lze použít k výzdobě interiéru v přírodní podobě anebo ho můžete předtím ještě dozdobit či nabarvit.

K výrobě výřezu se používá zbytkové dřevo, která se drtí na jemná vlákna, je to tedy materiál čistě přírodní a ekologický. Přírodní odstín bez povrchové úpravy, nelakováno, nebroušeno.

Motiv gekon, rozměr 16 x 12 cm, tloušťka 6 mm, 1 kus.

Dřevěný výřez lze zasadit do stojánku a jednoduše postavit do prostoru.

Příklady kreativního dekorování:

 • Zdobit pastami přes šablony – motiv ze šablony jednoduše přenesete na dřevěný výřez, a to pastami, které jsou buď základní anebo s efektem – betonové, krakelovací, glitrové, metalické atd. Povrch bude plastický.

 • Tečkování – dřevěný výřez nazdobíte perličkami pomocí tekutých perel anebo puntíky, které se vám zaručeně povedou namalovat akrylovými fixy či barvičkami.

 • Razítkování - na nabarvený podklad můžete otisknout nejrůznější vzory a motivy z naší široké nabídky razítek.
 • Vyrobte si koláž – namalujte obrázek na malířské plátno a některý z motivů nahraďte dřevěným výřezem.

 • Technika zlacení – zlatého efektu dosáhnete nanesením fólie nebo tenoučkých plátků. Nazdobte takto třeba okraje výřezu.

 • Gelli Plate - zkuste techniku speciální grafiky, kdy malujete na hladkou podložku a náskledně otisknete na dřevěný výřez. Pod rukama vám budou vznikat neuvěřitelné obrazce a vzory.

  Popis
  Vlastnosti
  Rozměr12 x 16 cm
  Materiáldřevo
  Typ baleníkus
  VýrobceAladine