+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dřevěné razítko, proutěný koš 2 - velikost G

Obrázek (1)
Novinka
Obrázek (1)
Obrázek
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Tatínkové a maminky pozor! Úžasná razítka pro úžasné události – nové krásné motivy! Oznámení o narození dětí, pozvánky na křtiny nebo narozeniny! S těmito razítky je vykouzlíte velmi snadno. Celý popis
269 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód01810VýrobceAladineEAN3660016018108

Nejen pozvánky na oslavu narození dítěte nebo na křtiny, ale vybranými motivy můžete ozdobit i první fotografie, dětská alba a památeční knihy, oznámení o narození miminka pro nastávající tatínky, babičky i dědečky. Razítka vyrobená z gumy mají hlubokou texturu, díky které je lze použít pro potisk prakticky všech materiálů. Ve spojení se správnou barvou můžete tisknout na papír, karton, textil, ale i dřevo, stěny či na keramické a jiné hmoty. Stejným razítkem můžete vyzdobit dětský pokojíček nebo vyrobit originální pozvánku na narozeniny. Vyberte si z široké nabídky větších i drobnějších motivů.

Nezapomeňte si vybrat vhodnou barvu dle materiálu, který chcete potiskovat.

Praktické pro použití

Razítka v průběhu práce otírejte vlhkým hadříkem a na závěr důkladně omyjte vlažnou vodou pomocí kartáčku.

Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut (v případě hustých textilních barev, reliéfních past a kontur přes pečicí papír). Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40˚ C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Popis
Vlastnosti
Typ baleníkus
VýrobceAladine