+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dřevěné razítko, kytice ve sklenici - velikost G

Obrázek (1)
Novinka
Obrázek (1)
Obrázek
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Nevěsty pozor! Nová řada dřevěných svatebních razítek s naprosto úžasnými motivy. Chcete mít skutečně originální, jedinečné a kreativní pozvánky? S těmito razítky je vykouzlíte velmi snadno. Celý popis
269 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód01797VýrobceAladineEAN3660016017972

Razítka vyrobená z gumy mají hlubokou texturu, díky které je lze použít pro potisk prakticky všech materiálů. Ve spojení se správnou barvou můžete tisknout na papír, karton, textil, ale i dřevo, stěny či na keramické a jiné hmoty. Stejným razítkem můžete vyzdobit prostírání, dekorovat skleničky nebo vyrobit originální přání. Vyberte si z široké nabídky větších i drobnějších motivů.

Razítka lze využít i pro významná výročí nebo oslavy narozenin. Nezapomeňte si vybrat vhodnou barvu dle materiálu, který chcete potiskovat.

Praktické pro použití

Razítka v průběhu práce otírejte vlhkým hadříkem a na závěr důkladně omyjte vlažnou vodou pomocí kartáčku.

Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut (v případě hustých textilních barev, reliéfních past a kontur přes pečicí papír). Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40˚ C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Popis
Vlastnosti
Typ baleníkus
VýrobceAladine