+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dřevěné razítko Aladine "All over feuilles", 8 x 1,5 cm - Větvičky

Dřevěné razítko Aladine "All over feuilles", 8x1,5 cm - Větvičky
Novinka
Dřevěné razítko Aladine "All over feuilles", 8x1,5 cm - Větvičky
Dřevěné razítko Aladine "All over feuilles", 8x1,5 cm - Větvičky (1)
Kreativní razítko s motivem malých větviček v borduře. Razítko je vyrobené z kvalitní gumy a napevno přilepené na dřevěném bloku. Rozměr 8 x 1,5 cm. 1 kus.Celý popis
129 Kč s DPH
Na dotaz
Přidat k oblíbeným
Chyba při zobrazování komponenty 'AladineFreeDeliveryInfo'
Kód01874VýrobceAladineEAN3660016018740

Zajímavé kreativní razítko – bordura s motivy drobných větviček. Bude skvělým pomocníkem při tvorbě nejen slavnostních projektů – jmenovek, menu, pozvánek apod., ale i originální ozdobou na ostatních kreativních výtvorech.

Razítko je baleno samostatně a má rozměr 8 x 1,5 cm. Gumová razítka se řadí mezi nejkvalitnější razítka na trhu, má velmi dlouhou životnost i hlubokou texturu a otisk razítka je vždy dokonalý.

Naše tipy, kde a jak razítko využít:

K razítku doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motiv tak můžete téměř ihned zabarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry nebo z akvarelových IZINK Dye.

 

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko pečlivě otíráme ihned po použití.

Popis
Vlastnosti
Typ baleníkus
Typ razítkagumové na dřevě
Velikost razítka8 x 1,5 cm
VýrobceAladine