Vedeš si svůj zážitkový deník nebo motivační zápisník? Zaznamenávej si všechny zajímavé myšlenky, zážitky a nápady kreativní formou - s našimi cool razítky s přírodními motivy! Pokud je natiskneš na etikety, vytvoříš si tak originální a hlavně tvoje vlastní samolepky s motýlkem, ptáčkem nebo kytičkou. Maluješ ráda obrázky? Zkus z obrázku vytvořit koláž - narazítkované motivy vybarvi, vystřihni a nalep na malovaný podklad. Anebo to můžeš udělat přesně naopak - narazítkuj obrázky a pak je tenkým černým fixem dokresli. Fantazii se meze nekladou!
Balení obsahuje 15 ks razítek s dívčími roztomilými motivy a razítkovací polštářek v černé barvě. Razítkovací inkoust je vypratelný, umyvatelný a nezávadný.
Razítka jsou vyrobena z FSC certifikovaného dřeva, pocházející z odpovědně obhospodařovaných lesů, papírový obal je recyklovatelný a výrobek obsahuje 95% přírodních materiálů.
Díky hluboké textuře, která zaručuje dokonalý tisk je lze využít několika způsoby:
K razítkům si vyberte z široké nabídky razítkovacích polštářků:
Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.
Typ razítka | gumové na dřevě |
Počet razítek | 15 kusů |
Typ balení | sada |
Velikost razítek | průměr 2 cm |
Výrobce | Aladine |