+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dárková dřevěná razítka Aladine, 11 ks - Svatba

Dárková dřevěná razítka - Svatba 1
Dárková dřevěná razítka - Svatba 1
Dárková dřevěná razítka - Svatba 2
Dárková dřevěná razítka - Svatba 3
Dárková dřevěná razítka - Svatba 4
Originální dárková tematická sada dřevěných razítek v plechové krabičce. Sada obsahuje kvalitní gumová razítka na dřevěném stočku a černý inkoustový polštářek.Celý popis
380 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód03490VýrobceAladineEAN3660016034900

Originální dárková tematická sada dřevěných razítek v plechové krabičce, kterou ocení nejen nastávající nevěsty pro vytvoření svatebních dekorací, oznámení, přáníček, drobných dárků pro svatebčany, potištění krabiček s výslužkou apod. Motivy razítek využijete i při jiných příležitostech. Razítko otisknete v polštářku s barvou a tisknete na vaše projekty.

Sada obsahuje 11 ks razítek a černý razítkovací polštářek.

Tato razítka můžete využít na veškeré papírové tvoření a scrapbookové projekty. Pokud použijete permanentní inkoust nebo akrylovou barvu, lze tisknout i na jiné materiály než je papír, například kov nebo plast. Pro textilní projekty použijte textilní razítkovací polštářky nebo barvy na textil.

Jak udržovat razítka čistá?
Razítka v průběhu práce otírejte vlhkým hadříkem a na závěr důkladně omyjte vlažnou vodou pomocí kartáčku.

Použití na textil
Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut (v případě hustých textilních barev, reliéfních past a kontur přes pečicí papír). Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 ˚C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

 

Popis
Vlastnosti
Materiáldřevo
Počet razítek11 kusů
Typ balenísada
Velikost razítek1 - 6 cm
VýrobceAladine