+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

BONUSOVÝ NÁVOD: Prázdninový plánovací deník

Prázdninový deník

Zapojte vaše děti a zkuste si naplánovat týden prázdnin. Nebo rovnou celé prázdniny!

Kam se chcete podívat? Co chcete prožít? Užijete si spoustu legrace a třeba naučte děti o společném prázdninovém programu přemýšlet:).

A do deníčku si pak můžete nalepit turistické vizitky, letáčky, vstupenky, trofeje z cest.Budete potřebovat

 
Jedno z razítek visaček má geometrický tvar a to využijeme při zdobení přední strany. (Sice jsou už skoro prázdniny, ale klidně si můžeme nenápadně zopakovat geometrii - a něco si říct o pravidelném mnohouhelníku:))

Nejdříve si ořizněte podkladový zelený barevný papír podle velikosti deníčku a bílou čtvrtku ořízněte o cca o 0,5 cm na každé straně menší. Natiskněte barevnými inkousty jednotlivé visačky.Narazítkované obrázky posypte embossovacím práškem a zapečte horkovzdušnou pistolí.


Jednotlivé visačky otiskněte, posypte embossovacím práškem a zapečte horkovzdušnou pistolí.Do středu otiskněte razítko visačky, kam později napíšete text - DENÍK a do vzniklých okýnek natiskněte různé otisky kytiček.Dokreslete černým fixem rámeček, dopište slovo deník a nalepte bílou čtvrtku na zelenou a pak vše nalepte na přední stranu deníku.Na jednotlivé listy si společně s dětmi nalepte vystřížené visačky, otiskněte další krásná razítka a plánujte, abyste měli z práznin spoustu skvělých zážitků.Deník je hotový:)!

Vše proberte, vymýšlejte podrobnosti ke každému dni a až budete na prázdninách, každý den se můžete k deníčku vrátit, zapsat si zážitky, myšlenky, nebo jen tak nalepit torfeje.Pro Aladine připravila Iriska Irena Vohlídková
http://iriska-irena.blogspot.cz/

1(5)_cmsico.jpg
Vytvořeno18.10.2018