Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Apták: Motýlkové inspirace

Apták: Motýlkové inspirace - Aladine.cz   

Ubrousek celý z jednoho tiskátka, motýlek ze sady SOVY, PTÁCI, MOTÝLI

Zkusíme si nazdobit ubrousek pouze jedním tiskátkem. Pro tisk jemných detailnějších tiskátek doporučujeme určitě textilní podušky Izink, které hezky otisknou tiskátko i na hrubší povrch tohoto ubrousku. Zde je použitá poduška fialové barvy a otisknutý motiv motýlků do jednoduchého kosočtverce. Dále zkusíme motiv motýlků rozvinout a růžovou (i fialovou) poduškou natiskneme další motýlky.

Dále si zkusíme stínování. Kolem motýlků, kde chceme vést stíny, natřeme místy mokrým štětcem (obyčejnou vodou)- dle fotky. Do těchto mokrých míst se pak hezky vpíjí černá tekutá textilní barva Izink a jemně se ztrácí. Můžeme ke stínování stejným způsobem použít také hustou barvu Izink.

Použijeme jemný šedý spray. Rozprašovače plníme tekutými barvami Izink. A domalujeme po ubrousku kontury černou barvou (konturu si sestavíme pomocí nástavců k hustým barvám), část motýlů také konturujeme, aby motýlci více vykoukli z ubrousku.

Pro rozveselení můžeme přidat barevné spraye, v ukázce je zelený. A pro zjemnění tmavších ploch ještě ubrousek pocákáme bílou hustou barvou, a to pomocí konturového nástavce. Klasickým konturovacím způsobem dokreslíme bílé vlnovky a tečky.

Dáme uschnout, zažehlíme a můžeme prostírat na novém ubrousku :).

Ukázky „JEDNOMOTÝLKOVÉHO“ motivu na dalších ubrouscích a tričkách.

Související zboží
Klasická textilní barva Izink, 50ml - bílá Klasická textilní barva Izink, 50ml - bílá Kód: 80710  
105,00 Kč s DPH
Násady na textilní barvy Izink Aladine 50 ml Násady na textilní barvy Izink Aladine 50 ml Kód: 80750  
169,00 Kč s DPH