Výrobci
Workshopy a Akce

 


Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Apták: Glam rock

Apták: Glam rock - Aladine.cz   

Ubrousek celý z jedné sady- GLAM ROCK

Nejprve si zkusíme na ubrousku rozložit tiskátka tak, jak by se nám co nejvíce líbila. Pro tisk jemných detailnějších tiskátek doporučujeme určitě textilní podušky Izink, které hezky otisknou tiskátko i na hrubší povrch tohoto ubrousku. Apták si natiskl nejdříve první část, pak razítka otřel dočista a čistá razítka si rozložil po zbylé části ubrousku znovu.

V průběhu tisknutí si ještě pár detailů rozmyslel (na poslední chvíli) a takto to dopadlo. Líbila se mu myšlenka udělat jeden růžový detail… nakonec těch růžových detailů bylo víc.

A co tahle je ještě posprayovat? Rozprašovače naplníme tekutými barvami Izink. Na první ukázce je ubrousek více rockerský, je použitý jen šedivý rozprašovač. A otestujeme i barevné rozprašovače, v našem případě žlutý, zelený, oranžový a šedý.

A ještě oblíbené kontury a cákání konturovým nástavcem… svítivou růžovou a bílou hustou barvou. A barevný GLAM- ROCK nářez je hotov :).

Víte, že si nemusíte kupovat zvlášť barvy a zvlášť kontury? Stačí mít jen husté textilní barvičky Izink, Vaše oblíbené odstíny a k tomu jedny tyto nástavce a máte nejen konturu od jakékoli Vaší barvičky, ale i molitanový štětec a podušku (pro otiskování, natírání, malování a nanášení jakékoli husté barvy na razítka).

Související zboží
Aladine násady na textilní barvy Aladine násady na textilní barvy Kód: 80750  
169,00 Kč s DPH
Aladine skleněný rozprašovač, 15 ml Aladine skleněný rozprašovač, 15 ml Kód: 80650  
30,00 Kč s DPH