Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Nenechte si ujít: červnové WORKSHOPY

Pozvánka na další kurzy Ireny Irisky Vohlídkové

Propadněte papírové závislosti 2!

13.6. nebo 20.6. nebo 26.6.

Objevte s námi obrovské pole pro vlastní realizaci.

Kombinujte vzory, barvy, motivy, ozdoby. Zkuste, jaké to je vdechnout projektu náladu, vtip, propojovat myšlenky.

A POJĎTE SI VYROBIT TŘEBA CESTOVATELSKÝ DENÍK!

 

 13.6.2013: Fotoalbum - objevte svět scrapbookingu - uchování vzpomínek v podobě originálních fotoalb. O čem to celé vlastně je?  Prožijte zachycené okamžiky znova, objevte v nich krásu detailů, které nás povedou při tvoření stránek. Naučíme se jak různé triky a tipy a vyrobíme si první stránku 20 x 20 cm. Přineste si prosím fotografii, popřípadě fotografie, které budete chtít zpracovat.
Použijeme Big Shot a další pomůcky a materiál pro papírové tvoření.
... Kurz je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilí se jistě něco zajímavého dozví.

 

20.6.2013: Originální přání - ukážeme si techniky, jak vyrobit originální přání pro jakoukoliv příležitost. Odnesete si skládané efektní přání, které lze využít i třeba jako originální stojánek na fotografii. V průběhu kurzu si ukážeme základní techniky pro tvoření s papírem, které využijete pak pro spoustu dalších projektů. Pracovat budeme s razítky, inkousty, Big Shotem a dalším materiálem.  

 

26.6.2013: VELKÉ FINÁLE - cestovatelský/prázdninový deník- naprostá scrapbooková senzace! Oblíbený projekt, který baví jak dospělé, tak děti! Využijete ho na cestách, ale je to i skvělý dárek. A také - úžasná aktivita na dlouhé deštivé dny s dětmi! Irenina specialita: pomocí razítek StampoScrap si budeme vyrábět vlastní scrapbookový papír, připravovat stránky v deníku a ukážeme si spoustu zajímavých technik. Nenechte si ujít tento poslední předprázdninový workshop!

 

A ještě pár slov o lektorce: Irena Iriska Vohlídková je spoluautorka knihy Cardmaking, kterou přednedávnem vydalo nakladatelství Grada. Vede kurzy pro začátečníky i pokročilé, kteří také propadli papírové závislosti:). Osobně jste ji mohli potkat na našem stánku na Výstavě kreativity v Dubči, v Holešovicích nebo na předešlých kurzech pro nevěsty. Irena má s papírovými projekty obrovské zkušenosti a její smysl pro humor koření lekce neopakovatelným způsobem. Pro papírové tvoření dokáže nadchnout i naprosté skepitiky...  http://iriska-irena.blogspot.cz/

Kurzy se konají ve specializované učebně v zázemí největší prodejny Koralky.cz - Milady Horákové 58, Holešovice - Praha 7.

Vždy od 16:00 do 20:00.

Veškerý potřebný materiál a pomůcky včetně teplých a studených nápojů v ceně každého kurzu.

REZERVACE kurzů na info@koralky.cz.