Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Barvou roku je ZÁŘIVÁ ORCHIDEJ

Barvou roku je ZÁŘIVÁ ORCHIDEJ - Aladine.cz   

Barvou roku bude ZÁŘIVÁ ORCHIDEJ

harmonie fuchsiové, fialové a jemných tónů růžové bude slušet vašim textilním, papírovým, polymerovým i keramickým projektům:)!

Mezinárodní institut Pantone ve spolupráci s nejvlivnějšími značkami, osobnostmi a časopisy každým rokem vyhlašuje barvu roku. Letos bude barvám kralovat růžovo-fialová s názvem Radiant Orchid (zářivá orchidej).

Podle oficiálního prohlášení Pantone Zářivá orchidej je fuchsiový odstín s fialovými a růžovými tóny, který je plný magického tepla, tajemnosti a šarmu.  Zářivá orchidej symbolizuje energii, sebevědomí, svěžest, na člověka působí pozitivně a s rovnováhou.

Skvěle se kombinuje s černou, bílou, šedivou, hnědou a podle pravidel colorblockingu ji můžete ozvláštnit a doplnit žlutými či limetkově zelenými doplňky:). Podle odborníků je obzvlášť svůdná, když ji spárujete s červenou...

Fialovou růžovou nemusíte hned vše vymalovat, postačí jenom přidat sem tam nějaký ten detail, motiv, v domácnosti třeba polštář, kobereček, lampu nebo obraz, či scrapovou koláž – a o moderní trend je vystaráno.

 

Kromě hlavní barvy Pantone vyhlašuje i dalších devět barev. Spolu se krásně kombinují a doplňují....tak možná to bude inspirace i pro vaše letošní projekty:).