Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

6. Nejlepší rifle!

6. Nejlepší rifle! - Aladine.cz   

NEJLEPŠÍ RIFLE!

Koupila jsem si velké pánské rifle, nebyly krásné, nebyly značkové, ale stály 79 Kč! No to jsem tam nemohla nechat!  Říkala jsem si, že nějaký nápad přijde! A NÁPAD PŘIŠEL

MATERIÁL:

  • 4 průvlekové kroužky
  • Kousek režného špagátu

 

POSTUP:
Rifle mají různé členité prostřihy, které jsem se rozhodla využít. Vybrala jsem jeden z prostřihů na přední straně riflí, přiložila jsem na danou plochu papír a tvar prostřihu obkreslila. Podle papírového tvaru jsem pak vystřihla stejný tvar z režné bavlněné látky, látku jsem orazítkovala "textovým" razítkem a následně "vystínovala" okraje černou textilní razítkovací barvou. Následně jsem dovnitř plochy nakreslila červenou textilní barvou srdce.

Vytvořený trojúhelník jsem na stroji přišila na rifle a to tak, abych "dodržela" hrany proševů. Trojúhelník jsem vůbec nezačišťovala, nějaký ten střapatý okraj se mi k danému stylu moc hodí, takže ho tam ponechám...:-)

Následně jsem stejným způsobem "vyplnila" i další plochy na riflích: například přední a zadní kapsu jsem ozdobila pruhovanou látkou, kterou jsem opět "vystínovala" černou razítkovací barvou a následně ji orazítkovala textovým razítkem, vše jsem na kapsu přišila.

Vymyslela jsem různé ozdoby na všechny vhodné členité plochy riflí. Při zdobení látky jsem využila textová razítka (najdete ZDE) a další drobná razítka, kterými jsem doladila detaily. 

Všechny vytvořené "ozdoby" jsem přišila na stroji... okraje jsem nikde nezačišťovala...

 

RIFLE MNĚ NESTÁLY ANI 100KČ! :-)

Návod pro Vás připravila Potvora Fintivá

 

Související zboží