+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

6. Nejlepší rifle!

NEJLEPŠÍ RIFLE!

Koupila jsem si velké pánské rifle, nebyly krásné, nebyly značkové, ale stály 79 Kč! No to jsem tam nemohla nechat!  Říkala jsem si, že nějaký nápad přijde! A NÁPAD PŘIŠEL

MATERIÁL:

  • 4 průvlekové kroužky
  • Kousek režného špagátu

 

POSTUP:
Rifle mají různé členité prostřihy, které jsem se rozhodla využít. Vybrala jsem jeden z prostřihů na přední straně riflí, přiložila jsem na danou plochu papír a tvar prostřihu obkreslila. Podle papírového tvaru jsem pak vystřihla stejný tvar z režné bavlněné látky, látku jsem orazítkovala "textovým" razítkem a následně "vystínovala" okraje černou textilní razítkovací barvou. Následně jsem dovnitř plochy nakreslila červenou textilní barvou srdce.

Vytvořený trojúhelník jsem na stroji přišila na rifle a to tak, abych "dodržela" hrany proševů. Trojúhelník jsem vůbec nezačišťovala, nějaký ten střapatý okraj se mi k danému stylu moc hodí, takže ho tam ponechám...:-)

Následně jsem stejným způsobem "vyplnila" i další plochy na riflích: například přední a zadní kapsu jsem ozdobila pruhovanou látkou, kterou jsem opět "vystínovala" černou razítkovací barvou a následně ji orazítkovala textovým razítkem, vše jsem na kapsu přišila.

Vymyslela jsem různé ozdoby na všechny vhodné členité plochy riflí. Při zdobení látky jsem využila textová razítka (najdete ZDE) a další drobná razítka, kterými jsem doladila detaily. 

Všechny vytvořené "ozdoby" jsem přišila na stroji... okraje jsem nikde nezačišťovala...

 

RIFLE MNĚ NESTÁLY ANI 100KČ! :-)

Návod pro Vás připravila Potvora Fintivá

 

6936581_orig_cmsico.jpg
Vytvořeno18.10.2018