Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

5. Ulítlé Vánoce ještě jinak

5. Ulítlé Vánoce ještě jinak - Aladine.cz   

Ulítlé Vánoce ještě jinak, embosované přání

Našim letošním hitem je limitovaná edice Ulítlé Vánoce. Srší humorem a na Vánoce se dívá s laskavou nadsázkou: vánočním zvířátkům můžete narazítkovat mašli, brýle,kníry, můžete je stavět na sebe, nebo nechat klouzat po břichu:). Grafika je moc povedená.

V dnešním přání má hlavní slovo tučňák. Autorka, Gábina Pešlová nám také ukáže, jak na embosování a jak vytvořit přáníčko se stojánkem.

Co budeme potřebovat:

 

Nachystáme si základ přání o velikosti 10,5 x 22cm.

Přehneme jej na dvou místech: 1cm od kraje a poté 7cm. Na okraj, který je přehnutý dáme lepící pásku.


Připravíme si podklad na přání o velikosti 10,5 x 14cm.

Celý podklad pokryjeme barevnými vločkami. Razítkujeme i přes sebe a přes okraj. Grafika je krásně sladěná, a vždy to bude vypadat harmonicky. Používejte všechny metalické barvy. Jako poslední přijde na řadu červená poduška, aby nám přání krásně vyniklo.

POZOR: než půjdete s jedním razítkem z jedné barvy do druhé, razítko si umyjte, aby se vám nezašpinily barvy. Nebo dopředu si rozdělte razítka na talířky k jednotlivým inkoustům. My třeba rádi všechny mašle, brýle, kníry, vosy, čepice a pod...dáváme na talířek s červenou:)

Teď přijde na řadu embosování. Pro většinu dětí je to nejlepší zážitek, když mohou pozorovat jak se prášek mění v lesklou vrstvu.
Celý barevný základ posypeme průhledným embosovacím práškem a pomocí horkovzdušné pistole zatavíme.

Vezmeme si červený papír, o velikosti 11,5 x 8cm a bílý papír o velikosti 10,5 x 7cm.

Vybereme si razítka z veselé sady. Barevný základ přilepíme na přichystané přání.

Narazítkujeme vybrané motivy, ze zbytku barevného papíru můžeme ještě vystřihnout doplněk, já zvolila mašli, tučňák tak získal motýlka:).

Vše přilepíme. Od ruky nakreslíme černým fixem rámeček.TIP: toto je skvělý dokončovací efekt, který dá každému přáníčku pořádný šmrnc.

Kartičku přilepíme pomocí 3D čtverečků na hvězdičkový základ.

Dozdobíme kamínky a do vnitřní části přání vlepíme text.Text nalepíme pomocí 3D čtverečků - to nám zajistí i "opěrku" pro přání, které tak můžete klidně vystavit.

Krásné tvoření všem přeje Gábi Peslik Pešlová.