+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

23. Zahradní párty pro holky

Zahradní párty pro holky

Blíží se léto a slunečné počasí přímo láká k zahradní párty. My si ukážeme, jak takovou párty udělat jedinečnou a doslova aladinovskou. Bez razítek ani ránu :-)Budete potřebovat

  • sada razítek - my jsme vybrali původně tričkovou sadu Párty pro holky

  • bílá čtvrtka, razítkovací barva

  • nůžky, lepidlo

  • třpytivé kreativní lepidlo 42014 a 42012

  • 3D lepicí čtverečky


Ukážeme vám, jak pracovat s razítky a jaké máte možnosti při výrobě různých dekorací pro vaši párty. Nejedná se o klasický návod krok za krokem, zapojte fantazii, my vás jen hezky nasměrujeme jak na to:).

Nejprve si vyrobíme dekorativní pejsky. Ustřihněte si pruh pevnějšího papíru a na dolní polovinu otiskněte razítko pejska.Nad "hlavou" pejska papír přeložte.Po obvodu vystřihněte, jen v horní části nechejte papír spojený, abyste mohli použít pejsky jako stojící dekorci.Použijte skvělá kreativní barevná lepidla a vybarvěte narazítkovaný motiv. 

Co dál?

Na správnou párty potřebujete pozvánku. Tu si jednoduše vyrobíte tak, že přeložíte papír a na přední straně vyříznete otvor ve velikosti, do které se vejde otisk razítka fotoaparátu. Celou přední stranu potiskněte razítky pomocí barevného inkoustu.Na bílou čtvrtku otiskněte razítko s motivem fotoaparátu, vybarvěte a vystřihněte.Na vnitřní stranu pozvánky můžete třpytivým lepidlem udělat dekorační tečky a ozdobit je. Vše je na vaší fantazii.

Vystřížený otisk fotoaparátu nalepte na 3D polštářek a vlepte do vystřiženého okýnka. 

A co si připravíme pro hosty?

Na párty si můžete připravit menu. Napište tam všechny dobroty, které máte v plánu pro své hosty nachystat, ať se mají na co těšit.Na správné párty nesmí chybět zábava, vyrobte si jednoduché "brýle" a vymyslete si veselou soutěž nebo focení.A o dát všem jako poděkování za účast na párty?

No přece přáníčko, na které použijete skvělá razítka makronek. Natiskněte razítka na bílou čtvrtku, vystřihněte a nalepte na 3D pásku. Dovnitř můžete nalepit fotografie, které se svými přáteli pořídíte během párty.Určitě si sami vymyslíte spoustu párty možností, jak sadu razítek využít a připravit nezapomenutelný zážitek svým kamarádům.

Návod pro vás vytvořila Magda Gieslová a Pavla Jezule, Kozí krámek Šumperk

  

1(3)_cmsico.jpg
Vytvořeno18.10.2018