+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

1. 11. 2020 ZAČÍNÁME

Dárky na poslední chvíli: Smajlíkový vodopád od Fimo Kakou

Pozor silně návykové!

I dnes pokračujeme v smajlíkové smršti. Předstaujeme razítka a fimo! Tentokrát s inspirací od Dáši Kakáčové - známé fimařky Fimo Kakou. Projekt si určitě užijete a kdykoliv vám bude smutno, zkuste si napést tři plechy smajlíků:)....

Budeme potřebovat

A jdeme na to

Vyválíme si pláty různých barev polymerové hmoty a razítkujeme.

Doporučuji si na to vyhradit celé odpoledne, je to úžasná odpočinková činnost a nikdy jich nemáte dost. Smajlíky vykrojíme a vypálíme v trobě dle údajů na polymerové hmotě (fimo 110 stupňů/20 minut, premo 130 stupňů/20minut).

Připravíme si bižuterní lanko a papír. Nakreslíme si oblouk podle lanka – bude kopírovat váš krk. Nastává nejtěžší fáze – vybrat ty nejlepší smajlíky. Vyskládáme si je do podoby budoucího náhrdelníku.

Připravíme si vrtáček, washi pásku a bižuterní kroužky. Kroužky si slepíme washi páskou, aby se nám smajlíci nerozkutáleli při vrtání a začneme postupně vrtat dírky. Vrtáme přes pásku.

Washi pásku sundáváme pouze po kouscích, které zrovna kompletujeme.

Sundáme poslední kousek a máme hotovo :).

TIP: Pokud vám zbydou smajlíci - klidně je darujte dětem jako smajlíkové penízky, nebo je můžete využít jako zajmavý 3D prvek na ozdobu přáníčka, či krásného obalu na dárek.

Návod pro nás připravila fimařka Dáša Kakáčová - FIMO Kakou.

 

Obrázek (31531)
Vytvořeno30.10.2020